Wielkie otwarcie mydlarni u Franciszka w Centrum Handlowym Kupiec Średzki.

Z wielką przyjemnością informujemy, że już 8 lutego odbędzie się wielkie otwarcie Mydlarni u Franciszka w Kupcu Średzkim. Podczas pierwszych dwóch dni, poza naturalnymi produktami mydlarni, będzie można wziąć udział w konkursach, skorzystać ze słodkiego poczęstunku, a przede wszystkim z 15 % rabatu na cały asortyment. 

 

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów kierujących się dewizą „Co natura daje dla ciała i dla ducha”. Oferta bogata w wiele naturalnych kosmetyków renomowanej marki własnej –L’Orient, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Kosmetyki organiczne: oleje, masła, mydła tradycyjne, dermokosmetyki i produkty tworzone w oparciu o najnowsze technologie: kosmetyki na bazie roślinnych komórek macierzystych, profesjonalne kosmetyki do mycia i pielęgnacji włosów, szeroki wybór kąpielowych produktów w dziesiątkach kolorów i zapachów. Prostota podania połączona z profesjonalnym doradztwem to cechy, dzięki którym dopasowujemy się do Twoich potrzeb, po to by skutecznie działać na zmysły i urodę. 

 

 

 

Otwarcie nowego sklepu w najlepszym Centrum Handlowym w Środzie Wielkopolskiej. W Kupcu Średzkim otwiera się Mydlarnia u Franciszka, w której można znaleźć naturalne produkty.

30 stycznia 2019

Wielkie otwarcie Mydlarni u Franciszka w Kupcu Średzkim

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku