Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Mikołajki w Kupcu Średzkim 14 grudnia 2019 r.

 

To już 7 raz, kiedy nasze centrum handlowe odwiedził Mikołaj. W minioną sobotę dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem, który wysłuchał również pięknych wierszyków i zebrał listy napisane przez najmłodszych. Podczas tego wydarzenia dzieci ozdabiały pierniki i bombki, miały malowane twarze, kolorowały obrazki. Miało miejsce także rozstrzygnięcie konkursu, w którym nagrodami były kosze od Stokrotki w Kupcu Średzkim oraz Czasu na Herbatę, rozlosowaliśmy wśród uczestników wydarzenia także piękne upominki od Galanterii Skórzanej w Kupcu Średzkim. Oprócz tego odbył się konkurs na najpiękniejszy łańcuch wykonany przez przedszkolaków - powstało ich aż 11.

 

Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością i starannością - każdy łańcuch był inny, ale w każdym widać było ogrom włożonej pracy. Laureatami zostały :

1. miejsce - Bon o wartości 500 zł w Empiku - Grupa Mrówki z przedszkola Krasnal Hałabała

2. miejsce - Bon o wartości 300 zł w Empiku - Grupa Bystrzaki z przedszkola Pod Kogucikiem

3. miejsce - Bon o wartości 200 zł w Empiku - Grupy Śnieżne Skrzaty i Leśne Skrzaty z przedszkola Osiedlowe Skrzaty

 

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Czasu na Herbatę, gdzie podczas wydarzenia była możliwość skosztowania pysznych, świątecznych herbat. W trakcie Mikołajek pomocnik św. Mikołaja częstował natomiast słodyczami.

 

Przedstawiamy zdjęcia i filmik z Mikołajek w Kupcu Średzkim.