Znajdź nas

Adres

Plac Armii Poznań 3,

Środa Wielkopolska

Napisz do nas

kupiec@kupiec-sredzki.pl

Gadżety, promocje, rabaty w Action w Kupcu Średzkim

Już w najbliższą sobotę (17 lipca) odbędzie się oficjalne otwarcie Action. Wielu Średzian zastanawia się, co będzie można w nim znaleźć, co to jest Action. Postanowiliśmy pomóc, dlatego przedstawiamy krótką charakterystykę Action:

 

Co to jest Action?

 

Firma Action to ulubiona sieć handlowa w Europie, oferująca tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku. Pochodzą z Holandii, ale również można kupić ich niedrogie produkty w ponad 1800 sklepach w 9 krajach. Co tydzień w sklepach Action znajduje się 150 nowych pozycji, a w promocji tygodnia można kupić wybrane artykuły jeszcze taniej.

 

Produkty Action

 

W sklepach codziennie znajduje się 6000 niedrogich, dobrej jakości produktów. Dwie trzecie z oferowanych przez nich produktów stale się zmienia, ale jedna rzecz pozostaje - około 2000 artykułów kosztuje mniej niż jeden euro!

60% papieru i drewna, z których wytwarzane są ich produkty, pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Dzięki temu dbają o odpowiedzialne gospodarowanie lasami oraz o ochronę ludzi, zwierząt i roślin, zależnych od tych lasów.

75% bawełny firmy Action pochodzi z zrównoważonych źródeł. Oznacza to, że rolnicy używają mniej pestycydów i wody oraz otrzymują godne wynagrodzenie za swoją pracę.

Celem firmy Action jest, aby do 2025 roku cały papier i drewno oraz bawełna, z których wytwarzają produkty, pozyskiwane były w sposób przyjazny dla środowiska.

Generują coraz więcej produktów z materiałów pochodzących z recyklingu. Sama sprzedaż plastikowych doniczek z recyklingu, pozwoliła w ciągu jednego roku zmniejszyć zużycie nowego plastiku o prawie 2 miliony kilogramów.

W sklepach znajduje się coraz mniej plastikowych opakowań. Doskonałym przykładem są opakowania ich prześcieradeł Hotel Royal wykonane z tego samego materiału, co samo prześcieradło. Nie stosują plastikowych opakowań, co udowadnia, że dbają o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. 

 

Zaskakująco tanie i praktyczne gadżety

 

Od ponad 25 lat firma Action oferuje wiele różnych produktów - zarówno marek premium, jak i marek własnych, w 14 kategoriach: od narzędzi do majsterkowania po multimedia, higienę osobistą i zabawki. Można także znaleźć produkty potrzebne do prowadzenia gospodarstwa domowego, biura czy też spędzania wolnego czasu. Wszystkie w wyjątkowo korzystnych cenach.

 

Dlaczego ceny w Action są takie niskie?

 

Pracują zawsze ze świadomością kosztów i w możliwie jak najbardziej wydajny sposób. Kupują jednorazowo duże ilości towaru i dzięki temu płacą za niego mniej. Ich proste i przestronnie urządzone sklepy nie są usytuowane na drogich ulicach handlowych i nie korzystają z drogich reklam. Korzyści wynikające z tych niskich kosztów oferują swoim klientom.

 

Pomimo niskich cen, nie robią żadnych ustępstw w dziedzinie jakości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Mają ścisłe umowy ze wszystkimi swoimi dostawcami w Europie i Azji dotyczące odpowiedzialnych warunków zakupu i produkcji. Na półkach Action znajduje się również coraz więcej produktów z etykietami potwierdzającymi spełnianie kryteriów zrównoważonego rozwoju. Takimi jak FSC i PEFC dla produktów wytworzonych z drewna, UTZ dla czekolady i OEKO-TEX dla tekstyliów.

 

Artykuł napisała: Klaudia Gronowska

 

Więcej informacji o produktach znaleźć można na stronie internetowej Action.

13 lipca 2021

Wielkie otwarcie Action!

Zapisz się do Newslettera!

 

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Kupcu Średzkim.

Twój e-mail
Numer telefonu
Twoje imię i nazwisko
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przesyłanie Newslettera zgodnie z polityką prywatności.
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku