Znajdź nas

Adres

Plac Armii Poznań 3,

Środa Wielkopolska

Napisz do nas

kupiec@kupiec-sredzki.pl

Animacje podczas Święta Ulicy czerwonego krzyża. Kupiec Średzki dba o dzieci

 

12 maja odbył się na targowisku miejskim FESTYN RODZINNY PCK pod nazwą ŚWIĘTO ULICY CZERWONEGO KRZYŻA przygotowane przez Zarząd OR PCK  z okazji stulecia istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża realizując ofertę organizacji pozarządowej z gminą Środa Wielkopolska pt." Na stulecie istnienia PCK- Święto ulicy Czerwonego Krzyża oraz promowanie zdrowego stylu życia"Przy tej okazji odbyły się I mistrzostwa udzielania pierwszej pomocy dla różnych grup wiekowych, które przygotowała współpracująca z nami firma Kapary.com. Udział wzięło 9 drużyn.

 

Patronat honorowy Centrum Handlowego Kupiec Średzki

 

Nasze Centrum Handlowe objęło patronatem honorowym wydarzenie, które odbyło się w ubiegłą niedzielę. Staraliśmy się wesprzeć całe przedsięwzięcie, ponieważ wiemy, jak wiele robi Polski Czerwony Krzyż dla mieszkańców Środy Wielkopolskiej. Ponadto zależy nam, aby jak najwięcej osób potrafiło udzielać Pierwszej Pomocy w nagłych wypadkach. Cieszymy się, że uczniowie Średzkich szkół mogli uczyć się tego na konkretnych wydarzeniach, a nie na fantomie. Liczymy, że zwycięstwom w Mistrzostwach spodobały się nagrody.

 

Festyn rodzinny PCK

 

Rodzina, to nie tylko więzi krwi. Można było tego doświadczyć podczas Festynu rodzinnego, który prowadziły Kinga i Patrycja. Otwarcia festynu dokonała prezes OR PCK Bogusława Deiksler. Patrycja i Kinga zachęcały do udziału w różnych atrakcjach tego dnia ; stoiska służb mundurowych, strefę zdrowia : badania prowadzone przez Szpital Średzki SJ, stoisko Amazonek Średzkich oraz DKMS - możliwość zapisania się do dawców szpiku.

Wśród służb mundurowych były: stoisko klasy policyjnej, Pyrek , alkogogle i pies tropiący, dalej stoisko klasy wojskowej Zespołu Szkół Rolniczych , pan Nowosielski prezentował czołg, pan Kaźmierczak motocykle Osa i WFM, można było obejrzeć wóz  straży pożarnej i straży miejskiej. Zachęcano też też do skorzystania ze strefy zabaw dla dzieci - na animacje i malowanie twarzy w wykonaniu Dominiki  oraz z zamka dmuchanego. Zachęcano też do skosztowania grochówki i kiełbaski z grilla. Na scenie wystąpiły dzieci z Niepublicznej Szkoły i Przedszkola ZOO śpiewając wiele piosenek w asyście gitary Piotra Pajchrowskiego. Na scenie zaśpiewali jeszcze Marcin Brzóstowicz z ZSR oraz Wiktoria Gałążewska z LO.W międzyczasie krótko o swą działalność przedstawiły : Aneta Oporowska ( Amazonki) oraz Justyna Senk (DKMS) Kulminacyjnym punktem programu był koncert KAPELI ŚREDZIOKI. Grupy uczestników tańczyły przy miłej dla ucha muzyce.
Na zakończenie odbyło się podsumowanie mistrzostw pierwszej pomocy w wykonaniu sędziego głównego Pawła Pieprzyka a także Romana Deikslera:
  • I m-ce w kat. klasy I- IV  zajęła drużyna MDP I , a II m-ce MDP II.,
  • w kat. podst. i gimn. I m-ce SP 2 , a II m-ce ZSA 2.
  • w kat. szkoły średnie. I m-ce drużyna HIPOLIT z CKZiU, II m-ce LO Środa I, III m-ce MDP 3, IV m-ce LO Środa 2, V m-ce ZSA Liceum.

Drużyna Hipolit będzie reprezentować nasz rejon na mistrzostwach okręgowych w Poznaniu 25 maja na terenie Ogrodu Botanicznego. Dziękujemy wszystkim , którzy wzięli udział w naszym festynie rodzinnym, a także sponsorom naszego Święta ulicy Czerwonego Krzyża, a także wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 2 , nr 3 oraz z Zespołu Szkół Rolniczych

 
 
Zapraszamy na kolejne wydarzenia współorganizowane przez nasze Centrum Handlowe. Najbliższe już w czerwcu...
 
Pierwsza pomoc w Kupcu Średzkim stoi na wysokim poziomie. Zapraszamy klientów, ponieważ u nas nie ma żadnych barier
 
Bezpieczeństwo wszystkich klientów, to jedna z zalet najlepszego Centrum Handlowego, które znajduje się na ulicy Czerwonego Krzyża i wspiera wiele wydarzeń
14 maja 2019

Święto ulicy Czerwonego Krzyża

Zapisz się do Newslettera!

 

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Kupcu Średzkim.

Twój e-mail
Numer telefonu
Twoje imię i nazwisko
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przesyłanie Newslettera zgodnie z polityką prywatności.
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku