Znajdź nas

Adres

Plac Armii Poznań 3,

Środa Wielkopolska

Napisz do nas

kupiec@kupiec-sredzki.pl

Strony internetowe, grafika, logo wizytówki, social media prowadzenie facebooka w Środzie Wielkopolskiej przez agencję reklamową Kapary.com

Kilka słów o agencji reklamowej Kapary.com

 

Agencja ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w obsłudze klientów z różnych branż. Reklamowaliśmy takie marki jak Instytut Historii UAM, Centrum Handlowe Kupiec Średzki, Żurawie Wielkopolska, Arbeitsagentur Etat, Clodrus, Open Academy, Ad Astra. Profesjonalne działania marketingowe w Internecie nie zamknęły się tylko na rynku polskim. Kapary skutecznie promowały produkty klientów na Ukrainie, w Niemczech, w Wielkiej Brytanii. Reklamowali także wiele małych lokalnych firm z Polski. Można więc stwierdzić, że doskonale znają potrzeby dużych przedsiębiorstw z wielu dziedzin, jak i niewielkich biznesów.

 

Grafika dla każdego w korzystnej cenie

 

Potrzebujesz folder reklamowy, projekt ulotki, logo, etykiety? A może marzy Ci się fotomontaż? Z nami wszystko jest możliwe. Przedstaw nam swoje najśmielsze pomysły, a my przelejemy je na Twój projekt! Agencja tworzyła profesjonalne grafiki, katalogi, loga dla wielu firm z całej Polski. 

 

Cennik i szczegółowe informacje

 

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną grafiką do reklamy, to zachęcamy do kontaktu z agencją reklamową poprzez stronę internetową Kapary.com lub telefonicznie. Istotne, że agencja nie kryje przed swoimi klientami cen, ale prezentuje je w miarę możliwości na swojej stronie www.

 

Potrzebujesz profesjonalnej grafiki w Środzie Wielkopolskiej lub strony www, loga, wizytówki lub ulotki agencja reklamowa Kapary.com może Ci je zapewnić. Ponadto agencja prowadzi w efektywny sposób social media.

27 lipca 2019

Profesjonalna grafika do reklam w Kapary.com

Zapisz się do Newslettera!

 

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Kupcu Średzkim.

Twój e-mail
Numer telefonu
Twoje imię i nazwisko
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przesyłanie Newslettera zgodnie z polityką prywatności.
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku