Znajdź nas

Adres

Plac Armii Poznań 3,

Środa Wielkopolska

Napisz do nas

kupiec@kupiec-sredzki.pl

Totolotek w Środzie WLkp.

Dziś nasze centrum handlowe stało się prawdziwym miejscem oddania hołdu fanom klocków. Jesteśmy niezwykle pod wrażeniem pracy wystawców, którzy poświęcili wiele czasu na budowę swoich konstrukcji i dostarczenie ich na wystawę.

 

Choć jesteśmy zmęczeni, to jednocześnie ogromnie szczęśliwi, że możemy podzielić się z Państwem kilkoma zdjęciami z dzisiejszego wydarzenia. Wkrótce pojawią się również kolejne zdjęcia oraz film z tej niezwykłej ekspozycji. A już jutro przedstawimy Państwu wszystkich wystawców i rozpoczniemy konkurs na naszych profilach na Instagramie i Facebooku.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za dzisiejszy dzień i jeszcze raz gorąco pogratulować wszystkim konstruktorom ich niezwykłych osiągnięć. Wartości, jakie prezentują, są naprawdę godne uznania.

 

Podsumowując, nasze centrum handlowe zamieniło się w miejsce pełne radości i fascynacji dla fanów klocków. Jesteśmy pełni podziwu dla pracy wystawców, którzy poświęcili mnóstwo czasu na stworzenie swoich niezwykłych konstrukcji. Dziękujemy za dzisiejszy dzień i jeszcze raz gratulujemy wszystkim konstruktorom. Zapraszamy do oglądania kolejnych zdjęć oraz filmu z wystawy, a także do udziału w konkursie na naszych profilach na Instagramie i Facebooku.

30 września 2023

Nasze centrum handlowe zamieniło się w raj dla fanów klocków

Zapisz się do Newslettera!

 

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Kupcu Średzkim.

Twój e-mail
Numer telefonu
Twoje imię i nazwisko
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przesyłanie Newslettera zgodnie z polityką prywatności.
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku