Znajdź nas

Adres

Plac Armii Poznań 3,

Środa Wielkopolska

Napisz do nas

kupiec@kupiec-sredzki.pl

Profesjonalne korepetycje z matematyki, j. polskiego, historii, wosu w Środzie Wielkopolskiej. Nie szukaj nie sprawdzonych korepetycji, lepiej zainwestuj w sprawdzoną firmę, która udziela korepetycje jako szkoła. Pracują tutaj sprawdzeni nauczyciele, którzy wprowadzają wiele innowacyjnych metod dydaktycznych. Jeżeli masz problemy w szkole, to zainwestuj w sprawdzone korki w Środzie Wlkp.

Problemy z matematyką lub j. polskim

 

W Środzie Wielkopolskiej wiele osób młodych ma problemy z matematyką, ale również z przedmiotami humanistycznymi. Często dzieli się ludzi na humanistów i ścisłowców. My się z tym nie zgadzamy. Uważamy, że każdy uczeń może nauczyć się matematyki i j. polskiego. Dlatego wprowadzamy wiele nowoczesnych metod, aby nasi uczniowie zrozumieli nauczane przez nas przedmioty.  Dzisiejsze problemy w szkolnictwie wynikają w dużym stopniu ze względu na uogólnianie wszystkich uczniów, a przecież każdy jest inny i dlatego potrzebne są różne metody nauczania, które zna nasza młoda kadra.

 

Słabe oceny z j. polskiego

 

Warto podkreślić, że uczeń nie powinien udawać się na korepetycje w momencie, kiedy pojawiają się złe oceny. Jesteśmy pewni, że uda nam się poprawić wyniki w szkole każdego ucznia, co udowadnialiśmy już wielokrotnie. Jednak lepiej, aby uczeń przyszedł na korepetycje z j. polskiego, matematyki, historii lub innych przedmiotów, gdy się nimi interesuje. Wtedy pomożemy rozwinąć pasje naszych najmłodszych Średzian.

 

Kursy grupowe z j. polskiego i matematyki dla ósmoklasisty lub do matury

 

Nasza szkoła prowadzi korepetycje indywidualne, ale również kursy grupowe z j. polskiego i matematyki, które przygotują uczniów do egzaminu ósmoklasisty lub do matury. Co istotne kursy odbywają się w centrum Środy Wielkopolskiej.


Korepetycje w szkole prywatnej, czy u korepetytora?

 

Wielu rodziców w Środzie zastanawia się,  czy udać się do szkoły prywatnej, czy skorzystać z usług korepetytora. Odpowiedź nigdy nie jest prosta. Jesteśmy świadomi, że w Środzie Wlkp. pracuje wielu wspaniałych nauczycieli i cieszy nas, gdy uczniowie uczą się od najlepszych. My postanowiliśmy udzielać korepetycje jako szkoła, aby móc wystawiać rachunki i faktury. Jesteśmy uczciwi wobec naszych uczniów i klientów.

 

Kursy grupowe czy korepetycje indywidualne?

 

Kolejne trudne pytanie, ponieważ należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Kursy grupowe są tańsze, jednak nauczyciel musi dzielić swoją uwagę pomiędzy dwoma lub więcej osobami.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany korepetycjami lub kursami grupowymi w Środzie Wlkp., zadzwoń do nas: 880740491

 

Korepetycje i kursy grupowe z matematyki, historii, j. polskiego w Szkole prywatnej w centrum Środy Wielkopolskiej. Nowoczesne metody nauki dla Średzian

23 października 2019

Korepetycje z matematyki, j. polskiego, historii w centrum Środy Wlkp.

Zapisz się do Newslettera!

 

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Kupcu Średzkim.

Twój e-mail
Numer telefonu
Twoje imię i nazwisko
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przesyłanie Newslettera zgodnie z polityką prywatności.
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku