Znajdź nas

Adres

Plac Armii Poznań 3,

Środa Wielkopolska

Napisz do nas

kupiec@kupiec-sredzki.pl

Kolędowanie w Centrum Środy Wielkopolskiej z pomocą Agencji Reklamowej Kapary.com

W magiczny, zimowy czas Kupiec Średzki staje się miejscem niezwykłego wydarzenia. To tutaj, w sercu naszego centrum handlowego, odbyło się niecodzienne przedstawienie kolędowe, w którym główne role odegrali najmłodsi – przedszkolaki z miejscowej szkoły.

 

Nasze centrum handlowe na chwilę zamieniło się w prawdziwą świąteczną scenę, a to za sprawą grupy utalentowanych przedszkolaków, którzy podjęli się zadania rozśpiewania i roztańczenia Kupca Średzkiego w rytm tradycyjnych polskich kolęd. W ich wykonaniu usłyszeliśmy zarówno klasyczne utwory, jak "Cicha noc" czy "Bóg się rodzi", jak i mniej znane, ale równie piękne świąteczne piosenki.

 

Mali artyści, w barwnych strojach, z lśniącymi gwiazdami i własnoręcznie wykonanymi instrumentami, wnieśli do naszego centrum prawdziwą świąteczną atmosferę. Ich występy, pełne dziecięcej radości i niewinności, poruszyły serca wszystkich obecnych. Z radością obserwowaliśmy, jak spontanicznie do śpiewu dołączali kupujący i przechodnie, tworząc wyjątkową wspólnotę świątecznego ducha.

 

To wydarzenie nie tylko wniosło radosną atmosferę do Kupca Średzkiego, ale miało też głębsze znaczenie. Kolędowanie przez najmłodszych to wspaniała okazja do przypomnienia sobie o tradycjach i wartościach świątecznych, które są tak ważne w naszej kulturze. Było to też wspaniałe doświadczenie dla samych dzieci – moment, w którym mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, dzieląc się swoim talentem i radością ze społecznością.Dziękujemy wszystkim przedszkolakom, ich opiekunom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Kolędowanie w Kupcu Średzkim zostanie zapamiętane jako jeden z najbardziej wzruszających i radosnych momentów tego sezonu świątecznego. Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych w naszym centrum, gdzie wspólnie tworzymy miejsce pełne ciepła, radości i świątecznej magii.

10 grudnia 2023

Kolędowanie w Kupcu Średzkim

Zapisz się do Newslettera!

 

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Kupcu Średzkim.

Twój e-mail
Numer telefonu
Twoje imię i nazwisko
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przesyłanie Newslettera zgodnie z polityką prywatności.
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku