Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Kiermasz szkolny w Stokrotce

13 sierpnia 2019

Wyprzedaż materiałów szkolnych

 

Supermarket Stokrotka w Kupcu Średzkim organizuje 24 sierpnia kiermasz szkolny, podczas którego będzie można zakupić wyprawkę szkolną dla dzieci w SUPER ATRAKCYJNYCH CENACH. Nie warto się spieszyć z kupowaniem zeszytów, przyborów szkolnych w tym roku, skoro wszystko będzie można kupić w cenach hurtowych tydzień przed rozpoczęciem roku.

 

Dla kogo jest skierowany kiermasz szkolny w Stokrotce?

 

Kiermasz szkolny został skierowany dla wszystkich Średzian. Zauważyliśmy, że wiele sklepów podnosi ceny przyborów szkolnych tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego. My robimy zupełnie inaczej. Wiemy, że jest to trudny czas dla rodziców, dlatego nie powinni oni przepłacać. Rozwiązaniem w tej sytuacji może być odwiedzenie Kupca Średzkiego i przygotowanie wyprawki dla swoich pociech w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Promocja jest skierowana dla wszystkich, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania. 

 

Nie ma nad czym się zastanawiać, odwiedź Stokrotkę w Kupcu Średzkim 24 sierpnia i przygotuj wyprawkę dla swojego dziecka.

 

 

Kiermasz szkolny w Kupcu Średzkim w Środzie Wlkp.

Kiermasz szkolny w Centrum Handlowym Kupiec Średzki. Wyprzedaż zeszytów, materiałów szkolnych. Wszystko w atrakcyjnych cenach dla każdego.