Znajdź nas

Adres

Plac Armii Poznań 3,

Środa Wielkopolska

Napisz do nas

kupiec@kupiec-sredzki.pl

Seriale do kupienia w salonie prasowym

W ostatnim numerze Głosu Powiatu Średzkiego pojawił się artykuł o ponownym otwarciu supermarketu Stokrotka w Środzie Wielkopolskiej. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią i odwiedzenia centrum handlowego Kupiec Średzki.

 

 

"Wiele osób zastanawiało się w ostatnim czasie, co dzieje się ze Stokrotką w Kupcu Średzkim. Dzisiaj już wiemy, że Stokrotka startuje od nowa, ale pod innym kierownictwem i z nowym właścicielem. Ma być wiele dobrych zmian, które mają odczuć klienci, m.in. wykwalifikowana obsługa, domowa atmosfera, niskie ceny i produkty najwyższej jakości. O szczegółach nadchodzących zmian opowiadał Marcin, menadżer sklepu.

 

Niedawno informowaliśmy o upadku polskiej sieci supermarketów Piotr i Paweł, a dokładnie o likwidacji średzkiego punktu w Kupcu Średzkim. Lubianą przez średzian sieciówkę zastąpiła inna, również założona na bazie polskiego kapitału – Stokrotka. Troszkę młodsza od Piotra i Pawła Stokrotka na dzień dzisiejszy może pochwalić się 500 punktami w całym kraju, w tym jednym, który znajduje się w Kupcu Średzkim. Dzisiaj można powiedzieć, że średzki punkt zaliczył falstart i szybciej zakończył swoje funkcjonowanie niż rozpoczął. Okazuje się jednak, że to nie koniec Stokrotki w Kupcu ponieważ znalazł się inwestor, który postanowił poprowadzić dalej sieciówkę ze względu na jej duży potencjał. Jak zaznacza właściciel – sieć nie miała by aż tylu punktów w całej Polsce, gdyby nie klienci, którzy obdarzyli Stokrotkę swoim zaufaniem. Zaufaniem, które zbudowano m.in. na jakości produktów i dobrej cenie.

 

- Teraz, nowa Stokrotka w Kupcu Średzkim stawia na codzienne dostawy, które mają przełożyć się na świeże produkty – informuje kierownik sklepu. Jak się dowiedzieliśmy, sklep stawia również na lokalnych dostawców. Chce współpracować z lokalnymi gospodarstwami, aby gwarantować jak najświeższe produkty. Produkty, które kilka godzin temu znajdowały się jeszcze na polu.

 

Stokrotka stawia również na wypieki. Pieczywo ma być wypiekane na miejscu i to z pełnowartościowych, świeżych produktów – jak w piekarni, zapowiada menadżer sklepu. Pan Marcin zapowiada również, że świeże pieczywo ma być dostępne co 2-3 godziny.

 

Bardzo ważnym punktem, a zarazem plusem sklepu będą swojskie wędliny. W dziale z mięsem będzie można kupić m.in. coraz popularniejsze w dzisiejszym, zabieganym świecie, gotowe dania obiadowe (kotlety, pierogi, dewolaje), które wystarczy usmażyć/odgrzać.

 

Mimo, że Stokrotka nie należy do największych marketów proponuje swoim klientom bardzo duży wybór produktów. Jak informuje menadżer, w sklepie będzie od 13 do 14 tys. różnych produktów, od marek znanych z dużych kampanii reklamowych po marki własne Stokrotki, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością w przystępnej cenie. Co za tym idzie sklep ten ma być miejscem nie tylko na drobne sprawunki, ale na całotygodniowe zakupy zrobione w domowej atmosferze z pomocą obsługi zachowującej najwyższe standardy obsługi. - Stokrotka ma się kojarzyć średzianom nie tylko z dużym wyborem, czy dobrą obsługą, ale przede wszystkim z dobrą, domową atmosferą. Miejscem, gdzie robi się zakupy z przyjemnością – zapowiada nowy właściciel.

 

Warto też zajrzeć na stronę www.stokrotka.pl, gdzie można znaleźć wiele programów lojalnościowych, które oferuje market.

 

Jak zapewnia p. Marcin, Stokrotka każdego tygodnia będzie kusiła innymi promocjami. W tym tygodniu warto odwiedzić Stokrotkę w Kupcu Średzkim i skorzystać z promocji m.in. na łopatkę wieprzową w cenie 11,99 zł, kawę Lavazza 250g w cenie 13,99 zł, olej Oleo 900ml w cenie 4,49 zł, czy Pepsi/Mirinda w butelkach 2,25 litra w cenie 3,79 za sztukę, przy zakupie dwóch sztuk. Jak dodaje manager sklepu, po pierwszym dniu otwarcia wielu klientów stwierdziło, że wybór asortymentu jest tak duży jak za bardzo dobrych czasów Piotra i Pawła, a ceny zdecydowanie niższe."

 

Zachęcamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z otwarcia Stokrotki w Kucpu Średzkim TUTAJ.

22 lipca 2019

Artykuł o Stokrotce w Głosie Powiatu Średzkiego

Zapisz się do Newslettera!

 

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Kupcu Średzkim.

Twój e-mail
Numer telefonu
Twoje imię i nazwisko
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przesyłanie Newslettera zgodnie z polityką prywatności.
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny Otwarcia

Centrum Handlowe:

Pon-sob  9-19, Niedziela 10-16 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kupiec-sredzki.pl/ Realizacja: www.kapary.com

Kupiec Średzki

 

kupiec@kupiec-sredzki.pl

 

Polub nas na Facebooku